Alexander LAnglet oljemålning

Alexander LAnglet oljemålning
Alexander LAnglet oljemålning
Alexander LAnglet oljemålning
Alexander LAnglet oljemålning
Alexander LAnglet oljemålning
Alexander LAnglet oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALEXANDER LANGLET (1870-1953): Motiv med timmersläp, signerad samt daterad 1938, olja på duk, ca 29x37 cm

914669

2021-05-12