Väggarmatur Art Deco

Väggarmatur Art Deco
Väggarmatur Art Deco
Väggarmatur Art Deco
Väggarmatur Art Deco
Väggarmatur Art Deco
Väggarmatur Art Deco
Väggarmatur Art Deco
Väggarmatur Art Deco

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VÄGGARMATUR, 1920-tal, Art Deco, stomme i mässing, frostad bärnstensfärgad glaskupa, höjd ca 62 cm

Kupan med smärre nagg och märken

914670

2021-05-10