Edition Eté Klockkedja 18K

Edition Eté Klockkedja 18K
Edition Eté Klockkedja 18K
Edition Eté Klockkedja 18K
Edition Eté Klockkedja 18K

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KLOCKKEDJA, 18K, otydliga svenska stämplar, troligen Gustav Dahlgren & Co, Malmö, modell manglad pansar, längd ca 27 cm, vikt ca 10.7 g

Bruksskick.

914676

2021-05-30