Karmstolar 1 par 1900-tal

Karmstolar 1 par 1900-tal
Karmstolar 1 par 1900-tal
Karmstolar 1 par 1900-tal
Karmstolar 1 par 1900-tal
Karmstolar 1 par 1900-tal
Karmstolar 1 par 1900-tal
Karmstolar 1 par 1900-tal
Karmstolar 1 par 1900-tal
Karmstolar 1 par 1900-tal
Karmstolar 1 par 1900-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, blandstil, detaljer i metall föreställande medusahuvud och örnar, skinnklädsel, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, vissa lösa fogar, ena stolen ostadig

914682

2021-05-12