Lennart Nissmark Glasskulptur

Lennart Nissmark Glasskulptur
Lennart Nissmark Glasskulptur
Lennart Nissmark Glasskulptur
Lennart Nissmark Glasskulptur
Lennart Nissmark Glasskulptur
Lennart Nissmark Glasskulptur
Lennart Nissmark Glasskulptur
Lennart Nissmark Glasskulptur

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LENNART NISSMARK, för Studio Åhus, underfång i guld, påfotplatta, signerad och daterad Lennart Nissmark 2019, höjd 7 cm, låda ingår.

914688

2021-05-12