Ulf Lundell serigrafi
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ULF LUNDELL (född 1949): Bob och Sara Dylan vid Niagarafallet 1975, signerad och daterad Lundell -92, serigrafi på duk, enligt uppgift unik, en upplaga, ca 108x85 cm
Något dåligt spänd duk
914701
2021-05-14