Ulf Lundell serigrafi

Ulf Lundell serigrafi
Ulf Lundell serigrafi
Ulf Lundell serigrafi
Ulf Lundell serigrafi
Ulf Lundell serigrafi
Ulf Lundell serigrafi

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ULF LUNDELL (född 1949): Bob och Sara Dylan vid Niagarafallet 1975, signerad och daterad Lundell -92, serigrafi på duk, enligt uppgift unik, en upplaga, ca 108x85 cm

Något dåligt spänd duk

914701

2021-05-14