Elis Wallin oljemålning

Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

ELIS WALLIN (1888-1972), olja på duk, stilleben med frukter, signerad Elis Wallin, ca 40x34 cm

914704

2021-05-14