Gladsboj 7 st

Gladsboj 7 st
Gladsboj 7 st
Gladsboj 7 st
Gladsboj 7 st
Gladsboj 7 st
Gladsboj 7 st
Gladsboj 7 st
Gladsboj 7 st
Gladsboj 7 st
Gladsboj 7 st
Gladsboj 7 st
Gladsboj 7 st

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLASBOJAR, 7 st, handblåsta, tidigt 1900-tal, största diameter ca 20 cm

Visst slitage

914715

2021-05-15