Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIEDESTAL, 1900-talets första hälft, vitmålat trä, höjd ca 123, 28x28 cm

Smuts, den kvadratiska toppen sitter löst, torrsprickor, slitage

914718

2021-05-21