Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
SIVERT LINDBLOM (född 1931): Archeonomische Zeichnung" signerad samt daterad 1977, numrerad 58/125, dagermått ca 62x46 cm
Löst blad med passepartout
914725
2021-05-21