Edition Eté Omega Constellation Armbandsur
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
OMEGA, Constellation, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, dag, datum, krona med Omega, senare läderrem ej original, ref nr. ST168.029, verk nr. 31948161, kaliber 751, diam ca 35 mm
Fint bruksskick. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
914735
2021-05-30