Edition Eté Omega Constellation Armbandsur

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OMEGA, Constellation, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, dag, datum, krona med Omega, senare läderrem ej original, ref nr. ST168.029, verk nr. 31948161, kaliber 751, diam ca 35 mm

Fint bruksskick. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

914735

2021-05-30