Herrbetjänt Threemen

Herrbetjänt Threemen
Herrbetjänt Threemen
Herrbetjänt Threemen
Herrbetjänt Threemen
Herrbetjänt Threemen
Herrbetjänt Threemen
Herrbetjänt Threemen
Herrbetjänt Threemen
Herrbetjänt Threemen
Herrbetjänt Threemen
Herrbetjänt Threemen
Herrbetjänt Threemen

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRBETJÄNT, Threemen, betsad bok, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt, höjd ca 109 cm

Ostadig, bruksslitage , smärre avskav förekommer

914736

2021-05-11