Bokhylla 1960/70-tal

Bokhylla 1960/70-tal
Bokhylla 1960/70-tal
Bokhylla 1960/70-tal
Bokhylla 1960/70-tal
Bokhylla 1960/70-tal
Bokhylla 1960/70-tal
Bokhylla 1960/70-tal
Bokhylla 1960/70-tal
Bokhylla 1960/70-tal
Bokhylla 1960/70-tal
Bokhylla 1960/70-tal
Bokhylla 1960/70-tal
Bokhylla 1960/70-tal
Bokhylla 1960/70-tal
Bokhylla 1960/70-tal
Bokhylla 1960/70-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA, 3 sektioner, 1960/70-tal, fanérade i teak, högsta höjd ca 172, 90x45 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage, märken

914759

2021-05-15