Vattentunna

Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VATTENTUNNA, koppar, 1900-tal, bukig form, ringhänklar i mässing, höjd 75 cm

Bucklor

914764

2021-05-23