Belid golvlampor 1 par
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
BELID, golvlampor, 1 par, 1900-talets slut, pläterade, höjd 137 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
914773
Päivämäärä:
2021-05-23