Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
AH ARMATUR, golvlampa, 1900-talets andra hälft, mässing, reglerbara armar, höjd ca 148 cm
Bucklor, slitage
914786
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här