AH Armatur golvlampa

AH Armatur golvlampa
AH Armatur golvlampa
AH Armatur golvlampa
AH Armatur golvlampa
AH Armatur golvlampa
AH Armatur golvlampa
AH Armatur golvlampa
AH Armatur golvlampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

AH ARMATUR, golvlampa, 1900-talets andra hälft, mässing, reglerbara armar, höjd ca 148 cm

Bucklor, slitage

914786

2021-05-23