Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets mitt, halvcirkelformad, med 3 fluýttbara hyllplan, fanér i mahogny, beslag i brons, höjd ca 149, bredd 77 samt djup 37 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
914788
2021-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här