Trädgårdssoffa

Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal, gavlar och rygg i järn, sitthöjd ca 42, längd 125 cm

Korrosion, slitage

914792

2021-05-23