Edition Eté Fickur Schweiz 14K 1930-tal
Klubbat för:
5 000 SEK
6 000 SEK
FICKUR, Schweiz, 14K, 1930-tal, manuellt urverk, mineralglas, inre lock gulmetall, ref nr. 2375, serie nr. 163301, diam ca 50 mm, vikt ca 84.4 g, älder etui original medföljer
Fabrikat Conform, O.Rydén, Malmö detaljist
Åldersrealterat slitage. Buckla utmed kant. Monogramgravyr. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
914797
2021-05-30