Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019), litografi, "Disco", signerad, provtryck, bildmått ca 81x69 cm

Ej examinerad ur ram

914801

2021-05-12