Vjetslav Kliuchnikov Iris

Vjetslav Kliuchnikov Iris
Vjetslav Kliuchnikov Iris
Vjetslav Kliuchnikov Iris
Vjetslav Kliuchnikov Iris
Vjetslav Kliuchnikov Iris
Vjetslav Kliuchnikov Iris

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Iris, signerad S Kliuchnikov, daterad a tergo 2018, olja på duk, ca 59x45 cm

914810

2021-05-11