Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CECILE Ryden JOHNSON (USA, 1916-2010): Ingemar Stenmark, signerad och numrerad, 167/400, färgserigrafi, bladmått ca 86x70 cm
Oramad
914811
2021-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här