Cecile Johnson - Ingemar Stenmark
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CECILE Ryden JOHNSON (USA, 1916-2010): Ingemar Stenmark, signerad och numrerad, 167/400, färgserigrafi, bladmått ca 86x70 cm
Kuntoraportti
Oramad
914811
Päivämäärä:
2021-05-12