Slava Kliuchnikov olja

Slava Kliuchnikov olja
Slava Kliuchnikov olja
Slava Kliuchnikov olja
Slava Kliuchnikov olja
Slava Kliuchnikov olja
Slava Kliuchnikov olja

Klubbat för:

4 600 SEK

4 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Syrener, signerad S Kliuchnikov, daterad a tergo 2020, olja på duk, ca 65x59 cm

914813

2021-05-11