Novossadiouk olja

Novossadiouk olja
Novossadiouk olja
Novossadiouk olja
Novossadiouk olja
Novossadiouk olja
Novossadiouk olja

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVETOSLAV NOVOSSADIOUK (född 1971): "Silvery Interior", monogramsignerad NS, daterad a tergo 2014, olja på duk, ca 60x75 cm

914814

2021-05-11