Urna

Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNA, Kina, 1800-tal cloisone, höjd ca 16, diameter 21 cm

Bucklor, bortfall av emlaj, slitage

914852

2021-05-15