Edition Eté Zenith Time Command Futur Armbandsur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ZENITH, Time Command Futur, armbandsur, 1970-tal, quartzverk, stål, plexiglas, datum, halvstel länk med viklås i original, ref nr. 02.0010.471, diam ca 34x39 mm

Fint bruksskick. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

914855

2021-05-30