Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
BÅLSKÅL, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), kompaniporslin, europeiserande dekor i emaljfärger och guld, höjd ca 14, diameter 33 cm
Nagg, sprickor, lagning
914888
2021-05-14