Anton Genberg oljemålning

Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

4 000 SEK

ANTON GENBERG (1862-1939): Motiv från Norrtälje, signerad och daterad A Genberg 1921, olja på duk, ca 65x92 cm

914893

2021-05-15