Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERRBETJÄNT, "Gåvans", Flisby Sweden, 1900-talets tredje kvartal, stomme i lövträ, hjultrissor, höjd ca 109 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, stötmärken, repor, patina
914894
2021-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här