Herrbetjänt

Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRBETJÄNT, "Gåvans", Flisby Sweden, 1900-talets tredje kvartal, stomme i lövträ, hjultrissor, höjd ca 109 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, stötmärken, repor, patina

914894

2021-05-13