Takarmatur 1930-tal

Takarmatur 1930-tal
Takarmatur 1930-tal
Takarmatur 1930-tal
Takarmatur 1930-tal
Takarmatur 1930-tal
Takarmatur 1930-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, mässing och brons, 1930-tal, fem ljuspunkter, behängd med prismor, höjd ca 52 cm

Staven med ny lödning, slitage

914908

2021-05-13