Stolar David Blomberg
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, 6 st, David Blomberg, 1940-tal, klädda i randigt tyg, sitthöjd ca 45 cm
Originalritningar medföljer David Blomberg A.B. Strandvägen 7c (finns att hämta ut i Utlämningen)
Bruksspår, repor, stötmärken, senare omklädnad
914918
2021-05-13