Balzar Beskow matbord
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BALZAR BESKOW, matbord, fanerat i björk, avtagbara ben, tillverkad i Mönsterås, bläckstämplad, höjd 73, diameter 119,5 cm
Kuntoraportti
Slitage och fläckar
914931
Päivämäärä:
2021-05-11