Litografi Lena A Linderholm

Litografi Lena A Linderholm
Litografi Lena A Linderholm
Litografi Lena A Linderholm
Litografi Lena A Linderholm
Litografi Lena A Linderholm
Litografi Lena A Linderholm

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

LENA A LINDERHOLM (född 1947): Stilleben, signerad, numrerad, bildmått ca 58x43 cm

Zustandsbeschreibung

914953

2021-05-13