Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Stilleben, signerad, numrerad, bildmått ca 58x43 cm
Zustandsbeschreibung
914953
2021-05-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner