Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅLFAT, fajans, 1800-talets första hälft, dekor av blommor, höjd ca 8, diameter 35 cm
Nagg, glasyrbortfall, slitage
914955
2021-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här