Litografi Karl Höglund

Litografi Karl Höglund
Litografi Karl Höglund
Litografi Karl Höglund
Litografi Karl Höglund
Litografi Karl Höglund
Litografi Karl Höglund

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940): Cykeltur, signerad, numrerad 58/290, färglitografi, ca 59x44 cm

914957

2021-05-13