Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SAMEARBETEN, 4 st, dekorerat renhorn, snidad masurbjörk, bestående av kniv (monogramsignerad Lennart Sammelin), 2 ströare, ask med lock, knivens längd ca 22 cm
Brukslitage
914966
2021-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här