Samearbeten bl a Lennart Sammelin

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SAMEARBETEN, 4 st, dekorerat renhorn, snidad masurbjörk, bestående av kniv (monogramsignerad Lennart Sammelin), 2 ströare, ask med lock, knivens längd ca 22 cm

Brukslitage

914966

2021-05-12