Smyckesskåp Kina

Smyckesskåp Kina
Smyckesskåp Kina
Smyckesskåp Kina
Smyckesskåp Kina
Smyckesskåp Kina
Smyckesskåp Kina
Smyckesskåp Kina
Smyckesskåp Kina
Smyckesskåp Kina
Smyckesskåp Kina

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SMYCKESSKÅP, lackad med metallbeslag, Kina, tidigt 1900-tal, dekor med blommor och fåglar, 40x31x14 cm

Smärre skador

914986

2021-05-16