Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENNART JIRLOW (1936-2020): "Lunch i trädgården", signerad L. Jirlow, 331/460, färglitografi, ca 46x64 cm
Smådjur under glas
914998
2021-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här