Litografi Lennart Jirlow

Litografi Lennart Jirlow
Litografi Lennart Jirlow
Litografi Lennart Jirlow
Litografi Lennart Jirlow
Litografi Lennart Jirlow
Litografi Lennart Jirlow
Litografi Lennart Jirlow
Litografi Lennart Jirlow

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (1936-2020): "Lunch i trädgården", signerad L. Jirlow, 331/460, färglitografi, ca 46x64 cm

Smådjur under glas

914998

2021-05-13