Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Pioner", signerad V Kliuchnikov, daterad atergo 2019, olja på duk, ca 55x65 cm, oramad
915006
2021-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här