Klubbat för:
5 200 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Pioner", signerad V Kliuchnikov, daterad atergo 2019, olja på duk, ca 55x65 cm, oramad
Zustandsbeschreibung
915006
2021-05-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner