Balustrad marmorerad

Balustrad marmorerad
Balustrad marmorerad
Balustrad marmorerad
Balustrad marmorerad
Balustrad marmorerad
Balustrad marmorerad
Balustrad marmorerad
Balustrad marmorerad

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

BALUSTRAD, trä, 18/1900-tal, marmorerad, höjd ca 75, 92x21 cm

Smärre slitage

915007

2021-05-15