Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960): komposition med bro, signerad Angelica Wiik, numrerad 171/220, färglitografi med glitter, ca 61x62 cm
Oramad
915015
2021-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här