Angelica Wiik, färglitografi

Angelica Wiik, färglitografi
Angelica Wiik, färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): komposition med bro, signerad Angelica Wiik, numrerad 171/220, färglitografi med glitter, ca 61x62 cm

Oramad

915015

2021-05-11