Ewa Rudling - Nico
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EWA RUDLING (född 1936): "Nico - Paris", signerad Ewa Rudling, numrerad, 2/30, c-print, ca 45,5x30 cm,
Ewa Rudling om motivet:
"NICO under filminspelning av Athanor, regi Philippe Garrel med filmfotografen Michel Fournier, mitt livs stora kärlek. La Rotonde de la Vilette, Paris 1971. A 3, 2/30."
915028
2021-05-17